PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par sadzīves atkritumu un būvgružu savākšanas pakalpojumiem. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1c, Rīga, 221 kab.) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko pakalpojumu (sk. pielikums) cenas, iespējamās atlaides vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu. Kontakttālrunis 28811020

Iznomā
Talsu novads, Laidzes pagasts, Laidze PIKC Rīgas Valsts tehnikums - 106;203;205;301;306;402
Zemes gabala platība - proporcionāli telpu platībai
1,93 EUR/m2 mēn (bez PVN)
Nekustamā īpašuma kadastra numurs - 8868 007 0124
Būvju/telpu platība - 489.4 m2
Zemes gabala platība - proporcionāli telpu platībai
Maksimālais nomas termiņš - 30.12.2016
Stāvs: 1-4 no 4
Skatīt pilno informāciju: skatīt šeit

Zemes gabala platība - proporcionāli telpu platībai
0,27 EUR/m2 mēn (bez PVN)
Nekustamā īpašuma kadastra numurs - 8868 007 0124
Būvju/telpu platība - 143.1 m2
Zemes gabala platība - proporcionāli telpu platībai
Maksimālais nomas termiņš - 30.12.2016
Stāvs: 1 no 1
Cena - 0,27 EUR/m2 mēn (bez PVN)
Nosacītā nomas maksa par objektu kopā -
38,64 EUR (bez PVN)

Skatīt pilno informāciju: skatīt šeit

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” veic tirgus izpēti par teritorijas un jumta tīrīšanu ziemas periodā, Laidzes teritoriālajā struktūrvienībā. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra ielā 1c) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko pakalpojumu (sk. pielikums) cenas, t.sk., atlaides,  apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Kontakttālrunis 28811020

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” veic tirgus izpēte par lāzergriešanas darbagalda gāzu apgādes sistēmas izveidi Dārzciema ielā 64, Rīgāi. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra ielā 1c, 221kab.) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, (sk. pielikums) pakalpojumu cenas, atlaides citiem piedāvājumiem, vai priekšlikumiem, tai sk. apmaksas veidu. Kontakttālrunis 20370668.

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” veic tirgus izpēti par par šūšanas aprīkojuma iegādi. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra ielā 1c, 221kab.) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Kontakttālrunis 20370668.

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” veic tirgus izpēti par polivinilhlorīda audzēkņu apliecību izgatavošanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra ielā 1c) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Kontakttālrunis 28811020.

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” veic tirgus izpēti par koka konstrukciju apstrādi ar pretuguns sastāvu Palasta ielā 3, Rīgā. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra ielā 1c) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Kontakttālrunis 28811020.

Latvijas Reitingi