PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

                                                                                                                 “Pār mazo ciemu ielejā

       Līst zvaigžņu rāmais zelts.

                                                                                                                Un klusās ielās, būdiņās,

Šķiet, mieram templis celts.”  

(E. H. Sears)

Tieši šie vārdi ļoti tuvu attēlo 2020. gada Ziemassvētkus. Viss mierā, klusumā, katram savās mīļajās mājās, tajās, kurās vienmēr ir vislabāk. Nekur nav tik labi kā mājās. Tāpat arī šo māju sajūtu mēs varam just mūsu Rīgas Valsts tehnikumā ik gadu gan Ziemassvētku laikā, gan arī parastā ikdienas gaitā. Par to mēs varam pateikties cits citam – audzēkņiem, vadībai, skolotājiem, vecākiem, tehniskajiem darbiniekiem.

Tāpēc mēs sakām lielu, baltu, smaržīgu, gaismas un cerību pilnu “Paldies!” ikvienam par izturību un spēku šajā laikā, par atbalstu un uzmundrinošajiem vārdiem.

Novēlam, lai jaukā un brīnumu pilnā noskaņa, ko atnesa koncerts ,,Ziemassvētki apkārt zemeslodei”, 2020.gada 17. decembrī, kura tiešraide tika nodrošināta ar Youtube platformas starpniecību, nes mieru un svētību, lai Ziemassvētki atspīd ikviena sirdī, kas šo skaisto svētku zvaigžņu rāmo zeltu vēros no saviem mājas logiem.

Kaut mazu brīdi apstāsimies, ieklausīsimies zvanu skaņās, neļausim pārņemt prātu pasaulē notiekošajam un atvērsim sirdis Ziemassvētku brīnumam!

                       

Paldies Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas N1 grupas audzēknei Kristiānai Purlicai par raksta sagatavošanu.

 

Latvijas Reitingi