PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikums Latvijas Darba devēju konfederācijas un karjeras portāla Prakse.lv veidotajā darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPā atkal ir kļuvis par visnovērtētāko izglītības iestādi starp vidējās profesionālās izglītības iestādēm!
Jau desmito gadu Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un karjeras portāls Prakse.lv veido darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPu, kas sniedz skolu absolventiem ieskatu, kur jaunietim apgūt izvēlēto profesiju. TOPa mērķis ir veicināt pārdomātu pamatskolu, vidusskolu un profesionālo mācību iestāžu absolventu tālākās izglītības un karjeras izvēli šovasar, ņemot vērā darba devēju viedokli. Šogad viedokli izteikuši 2652 darba devēji.
Darba devēji aktīvi izteikuši pozitīvus balsojumus par profesionālajām skolām un koledžām. TOPā visnovērtētākā profesionālā skola ir Rīgas Valsts tehnikums, kā otrā ir Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, seko Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Rīgas mākslas un mēdiju tehnikums un TOP5 noslēdz ar dalītu vienādu balsu skaitu Ogres tehnikums un Bulduru Dārzkopības vidusskola.

 

Latvijas Reitingi