PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 PIKC RVT audzēkņi sekmīgi piedalījušies "AMI" rīkotajā konkursā, kurā tika aicināti iepazīt savas dzimtās vietas sporta infrastruktūru. Sadarbībā ar RVT sporta skolotājiem dalībai konkursā tikai izvirzīti 4 mūsu skolas audzēkņi. Liels Paldies skolotājiem un audzēkņiem par atsaucību dalībai konkursā. Mūsu skolu pārstāvēja Krista Gerasimjonoka G2, Arvīds Kārkliņš GL3-1 abiem saņemot AMI vērtējumu IESKAITĪTS. Otru augstāko vērtējumu, TEICAMI, no AMI puses saņēma Kristiāns Leonovičs  DP2-1 un Līga Adīna Leimane DP2-1.

Marta mēnesī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” audzēkņiem tikai organizētas attālinātās sacensības "Veiklās kājas 2021". Sacensību mērķis bija mudināt audzēkņus pavadīt iespējami daudz brīvā laika ārpus telpām. Uzdevums bija reģistrēt veiktos kilometrus aplikācijā. Kā aktivitāti drīkstēja izmantot soļošanu, skriešanu, iešanu un nūjošanu. Sacensībās piedalījās 67 audzēkņi kopā sakrājot vairāk nekā 11 000 veiktos kilometrus. Liels paldies audzēkņiem par dalību un aktivitāti sacensībās.

TOP 6 rezultāti:

1.vieta - Roberts Kleščinksis AV2 722,2 km
2.vieta - Laine Aleksejeva GK1 710,0 km
3.vieta - Diāna Ļūļāka B1 625,0 km
4.vieta - Klinta Almane S2 496,7 km
5.vieta - Katrīna Gandzjuka DP1-1 491,1 km
6.vieta - Arvīds Kārkliņš GL3-1 487,0 km

Dalībnieku sarakstu skatīt šeit.

2020. gada 28.janvārī Rīgas Stila un modes tehnikumā norisinājās SK AMI rīkotās basketbola finālsacensības, kurās pēc gada pauzes piedalījās arī PIKC RVT jauniešu komanda. Meitenes nedēļu iepriekš sekmīgi aizvadīja apakšgrupu spēles, līdz ar to nopelnot tiesības spēlēt finālos. Finālsacensību ievadā mūsu meitenes uzvarēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, bet piekāpās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meitenēm. Līdz ar to bija jāspēlē par 3.vietu, kur pretī stājās Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas komanda, pret kuru nedēļu iepriekš tika piedzīvots zaudējums.
Spēle bija līdzīga abām komandām, ik pa laikam kādai izvirzoties vadībā, tomēr mūsu meitenes ne brīdi nepadevās un spēja atspēlēt nelielu deficītu un beigās izcīnīt uzvaru, nodrošinot sev 3.vietu Latvijas čempionātā. Komandā startēja: Māra Inta Virse (GK4), Sigita Šlēgele (B4), Laura Lucāne (GK2-2), Patrīcija Granta (GK2-2) Lita Mediņa (M1), Emīlija Žabina (D2-4), Adele Rasmane (G4), Sabīne Baranovska (G3). Paldies skolas vadībai par atbalstu dalībai sacensībās.

Rīgas Valsts tehnikumā 2019. gada 12. decembrī notika tradicionālā “Ziemassvētku kausa” izcīņa svaru stieņa spiešanā guļus. Lai arī dažādu objektīvu iemeslu dēļ šoreiz nevarēja piedalīties daudzi spēcīgi “Ziemassvētku kausa” izcīņas pretendenti, sacensību dalībnieki uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus. Par to liecina fakts, ka visi laureāti sasniedza savus personīgos rekordus svaru stieņa spiešanā.

1. vietu izcīnīja Artūrs Beļakovs (M3) – 102,5 kg;

2. vieta – Marks Krists Žukovskis (D2-5) – 90 kg;

3. vieta – Aleksandrs Buslavskis (A4-2) – 85 kg.

 

2019. gada 28. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma jauniešu volejbola komanda Rīgas Tehniskajā koledžā aizvadīja apakšgrupu cīņas par tiesībām spēlēt finālsacensībās. Aizvadot saspringtas spēles visas dienas garumā, mūsu puišiem izdevās izcīnīt 1.vietu apakšgrupā un nodrošināt iespēju spēlēt finālsacensībās, kurās startēs 8 labākās profesionālās izglītības iestāžu komandas.

 
 
Lāčplēša dienā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušās sacensības "SPORTISKĀKĀ JAUNIETE UN SPORTISKĀKAIS JAUNIETIS". Sacensību dalībnieki sacentās 7 dažādās disciplīnās, noskaidrojot ātrāko, veiklāko un precīzāko. Kopumā sacensībās piedalījās 60 jaunieši.
Svinot RVT simtgadi un sporta kluba AMI 30, sacensties aicinājām arī citu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus no visas Latvijas. Paldies Aizkraukles PVS, Rīgas SMT, Rīgas TPV, Rīgas TK, Jelgavas tehnikuma, Bulduru DV un PIKC RVT direktoriem un sporta organizatoriem par audzēkņu dalību sacensībās.

Oktobrī sporta kluba AMI sacensību kalendārā cīņas norisinājās galda tenisā kā jauniešiem, tā arī jaunietēm. Jaunietes cīņās devās pirmās un ieņēma dalītu 13. -14. vietu. Komandā startēja: Sigita Šlēgele (B4), Adele Rasmane (G4), Sabīne Kabonena (B2).

Jauniešiem vajadzēja aizstāvēt iepriekš iegūto čempionu titulu. Arī šajā gadā izšķirošajā spēlē par 1. vietu čempionātā pretī stājās jaunieši no Rīgas Tehniskās koledžas. Spraigā spēlē, atspēlējoties no rezultāta 0:2, uzvarot nākamās 3 spēles, mūsu jaunieši arī šogad spēja izcīnīt uzvaru ar 3:2, tādējādi nosargājot čempionu titulu. Komandā startēja: Gustavs Zelčs (G2), Maksims Lisovs (D2-2), Artūrs Dzirkals (DT1-4).

Pēc komandu sacensībām, tika aizvadīts individuālais turnīrs, kurā mūsu audzēkņi Maksims un Gustavs izcīnīja abas pirmās vietas uz goda pjedestāla; 1.vieta –Maksimam Lisovam, bet Gustavam Zelčam - 2.vieta. Apsveicam ar panākumiem!

Paldies skolotājiem par sacensību organizēšanu un skolas vadībai par atbalstu dalībai AMI sporta spēlēs. RVT JAUNIEŠI VAR!

Latvijas Reitingi